Продукція > JAE ELECTRONICS > WP56DK-S026VA1-R15000
WP56DK-S026VA1-R15000
WP56DK-S026VA1-R15000 JAE Electronics
?topics_id=96149&ext_no=06&index=0&_lang=ja&v=2020091015280161520209
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN RCPT 26 POS SMD GOLD
Features: Solder Retention
Packaging: Cut Tape (CT)
Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 26
Pitch: 0.012" (0.30mm)
Height Above Board: 0.024" (0.61mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Number of Rows: 2
на замовлення 6225 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 26 POS SMD GOLD, Features: Solder Retention, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 26, Pitch: 0.012" (0.30mm), Height Above Board: 0.024" (0.61mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WP56DK-S026VA1-R15000 WP56DK-S026VA1-R15000 Виробник : JAE Electronics ?topics_id=96149&ext_no=06&index=0&_lang=ja&v=2020091015280161520209 Description: CONN RCPT 26 POS SMD GOLD
Features: Solder Retention
Packaging: Tape & Reel (TR)
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 26
Pitch: 0.012" (0.30mm)