Продукція > JAE ELECTRONICS > WP6C-P024VA1-R500
WP6C-P024VA1-R500
WP6C-P024VA1-R500 JAE Electronics
topics_id=64345&ext_no=08&_lang=en
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG 24POS SMD GOLD
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: Solder Retention
Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 24
Pitch: 0.016" (0.40mm)
Height Above Board: 0.025" (0.63mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 0.8mm
Part Status: Obsolete
Number of Rows: 2
на замовлення 258 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 24POS SMD GOLD, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Solder Retention, Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 24, Pitch: 0.016" (0.40mm), Height Above Board: 0.025" (0.63mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 0.8mm, Part Status: Obsolete, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WP6C-P024VA1-R500 WP6C-P024VA1-R500 Виробник : JAE Electronics B-0277-1E_WP6C-706861.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors Shielded 0.4mm pitch BtoB24pinplug500pcTR
на замовлення 1680 шт:
WP6C-P024VA1-R500 WP6C-P024VA1-R500 Виробник : JAE Electronics topics_id=64345&ext_no=08&_lang=en Description: CONN PLUG 24POS SMD GOLD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Solder Retention
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 24
Pitch: 0.016" (0.40mm)
Mated Stacking Heights: 0.8mm