Продукція > JAE ELECTRONICS > WP6C-S024VA1-R500
WP6C-S024VA1-R500
WP6C-S024VA1-R500 JAE Electronics
SJ112899.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN RCP 0.4MM SHLD 24POS DL SMD
на замовлення 2234 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Board to Board & Mezzanine Connectors Shielded 0.4mm pitch BtoB24pinsock500pcTR.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WP6C-S024VA1-R500 WP6C-S024VA1-R500 Виробник : JAE Electronics SJ112899.pdf Description: CONN RCP 0.4MM SHLD 24POS DL SMD
WP6C-S024VA1-R500 WP6C-S024VA1-R500 Виробник : JAE Electronics B-0277-1E_WP6C-706861.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors Shielded 0.4mm pitch BtoB24pinsock500pcTR