Продукція > JAE ELECTRONICS > WP7-P010VA1-R8000
WP7-P010VA1-R8000
WP7-P010VA1-R8000 JAE Electronics
SJ111875-SJ118068.pdf
Виробник: JAE Electronics
Board to Board & Mezzanine Connectors WP7 Series (0.4 mm Pitch, Stacking Type Connector)
на замовлення 7628 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 10POS SMD GOLD, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Solder Retention, Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 10, Pitch: 0.016" (0.40mm), Height Above Board: 0.020" (0.50mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 0.7mm, Part Status: Active, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WP7-P010VA1-R8000 WP7-P010VA1-R8000 Виробник : JAE Electronics SJ111875-SJ118068.pdf Description: CONN PLUG 10POS SMD GOLD
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: Solder Retention
Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 10
Pitch: 0.016" (0.40mm)
Height Above Board: 0.020" (0.50mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 0.7mm
Part Status: Active
Number of Rows: 2
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Solder Retention
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 10
Pitch: 0.016" (0.40mm)
Mated Stacking Heights: 0.7mm