Продукція > JAE ELECTRONICS > WP7-P026VA1-R500
WP7-P026VA1-R500
WP7-P026VA1-R500 JAE Electronics
?topics_id=66878&ext_no=06&index=0&_lang=en
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG 26POS SMD GOLD
Features: Solder Retention
Packaging: Cut Tape (CT)
Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 26
Pitch: 0.016" (0.40mm)
Height Above Board: 0.020" (0.50mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 0.7mm
Number of Rows: 2
на замовлення 787 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 26POS SMD GOLD, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Solder Retention, Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 26, Pitch: 0.016" (0.40mm), Height Above Board: 0.020" (0.50mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 0.7mm, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 2870 шт:
WP7-P026VA1-R500 WP7-P026VA1-R500 Виробник : JAE Electronics ?topics_id=66878&ext_no=06&index=0&_lang=en Description: CONN PLUG 26POS SMD GOLD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Solder Retention
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 26
Pitch: 0.016" (0.40mm)
Mated Stacking Heights: 0.7mm