Продукція > JAE ELECTRONICS > WP7-P030VA1-R8000
WP7-P030VA1-R8000
WP7-P030VA1-R8000 JAE Electronics
?topics_id=66880&ext_no=06&index=1&_lang=en
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG 30POS SMD GOLD
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 30
Pitch: 0.016" (0.40mm)
Height Above Board: 0.020" (0.50mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 0.7mm
Number of Rows: 2
на замовлення 781 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 30POS SMD GOLD, Features: Solder Retention, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 30, Pitch: 0.016" (0.40mm), Height Above Board: 0.020" (0.50mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 0.7mm, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WP7-P030VA1-R8000 WP7-P030VA1-R8000 Виробник : JAE Electronics ?topics_id=66880&ext_no=06&index=1&_lang=en Board to Board & Mezzanine Connectors WP7 Series (0.4 mm Pitch, Stacking Type Connector)
на замовлення 821 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
WP7-P030VA1-R8000 WP7-P030VA1-R8000 Виробник : JAE Electronics ?topics_id=66880&ext_no=06&index=1&_lang=en Description: CONN PLUG 30POS SMD GOLD
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 30
Pitch: 0.016" (0.40mm)
Mated Stacking Heights: 0.7mm