Продукція > JAE ELECTRONICS > WP7-P032VA1-R500
WP7-P032VA1-R500
WP7-P032VA1-R500 JAE Electronics
B-0228-2E_WP7-706678.pdf
Виробник: JAE Electronics
Board to Board & Mezzanine Connectors .4mmPitch.7mmHtBtoB 32 pin plug,500pcT&R
на замовлення 2336 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WP7-P032VA1-R500 Виробник : JAE Electronics SJ111875.pdf Description: CONN PLUG 0.4MM 32POS DUAL SMD