Продукція > JAE ELECTRONICS > WP86SD-P080VA1-R20000
WP86SD-P080VA1-R20000
WP86SD-P080VA1-R20000 JAE Electronics
id=109320&type_code=T1020
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG 80 POS 0.25MM PITCH 0.
Packaging: Cut Tape (CT)
Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 80
Pitch: 0.010" (0.25mm)
Height Above Board: 0.020" (0.50mm)
Contact Finish Thickness: 2.00µin (0.051µm)
Number of Rows: 4
на замовлення 14991 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 80 POS 0.25MM PITCH 0., Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 80, Pitch: 0.010" (0.25mm), Height Above Board: 0.020" (0.50mm), Contact Finish Thickness: 2.00µin (0.051µm), Number of Rows: 4.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WP86SD-P080VA1-R20000 WP86SD-P080VA1-R20000 Виробник : JAE Electronics id=109320&type_code=T1020 Description: CONN PLUG 80 POS 0.25MM PITCH 0.
Packaging: Tape & Reel (TR)
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 80
Pitch: 0.010" (0.25mm)
Number of Rows: 4
товару немає в наявності
WP86SD-P080VA1-R20000 WP86SD-P080VA1-R20000 Виробник : JAE Electronics MB_0394_2E_WP86SD.pdf FFC & FPC Connectors CONN PLUG 80 POS 0.25MM PITCH 0.6MM HEIGHT