Продукція > LITTELFUSE INC. > WPB2512QLR010FYR-A
WPB2512QLR010FYR-A
WPB2512QLR010FYR-A Littelfuse Inc.
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: AEQ-Q200 RESISTOR
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Package / Case: 2512 (6432 Metric)
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Composition: Metal Element
Operating Temperature: -55°C ~ 170°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm)
Resistance: 10 mOhms
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Description: AEQ-Q200 RESISTOR, Power (Watts): 2W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2512 (6432 Metric), Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm), Composition: Metal Element, Operating Temperature: -55°C ~ 170°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2512, Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm), Resistance: 10 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Composition: Metal Element
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Resistance: 10 mOhms