Продукція > LITTELFUSE INC. > WPB2512QLR012FYR
WPB2512QLR012FYR
WPB2512QLR012FYR Littelfuse Inc.
littelfuse_resistor_wpb_c_datasheet.pdf?assetguid=4963e063-c665-4e07-b7b2-5a9d30dc522c
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: 2T WPC2512 2W 50PPM 12 MOHM 1.0%
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Package / Case: 2512 (6432 Metric)
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Composition: Metal Element
Operating Temperature: -55°C ~ 170°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm)
Resistance: 12 mOhms
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Description: 2T WPC2512 2W 50PPM 12 MOHM 1.0%, Power (Watts): 2W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2512 (6432 Metric), Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm), Composition: Metal Element, Operating Temperature: -55°C ~ 170°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2512, Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm), Resistance: 12 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WPB2512QLR012FYR WPB2512QLR012FYR Виробник : Littelfuse Inc. littelfuse_resistor_wpb_c_datasheet.pdf?assetguid=4963e063-c665-4e07-b7b2-5a9d30dc522c Description: 2T WPC2512 2W 50PPM 12 MOHM 1.0%
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Composition: Metal Element
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Resistance: 12 mOhms