Продукція > LITTELFUSE INC. > WPB2512QLR014FYR
WPB2512QLR014FYR Littelfuse Inc.
WPB_C_Series_3-17-23.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: 2T WPC2512 2W 50PPM 14 MOHM 1.0%
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Package / Case: 2512 (6432 Metric)
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Composition: Metal Element
Operating Temperature: -55°C ~ 170°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm)
Resistance: 14 mOhms
на замовлення 8000 шт:
Написати відгук
Description: 2T WPC2512 2W 50PPM 14 MOHM 1.0%, Power (Watts): 2W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2512 (6432 Metric), Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm), Composition: Metal Element, Operating Temperature: -55°C ~ 170°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2512, Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm), Resistance: 14 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WPB2512QLR014FYR Виробник : Littelfuse Inc. WPB_C_Series_3-17-23.pdf Description: 2T WPC2512 2W 50PPM 14 MOHM 1.0%
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Composition: Metal Element
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Resistance: 14 mOhms