WPD136M6C-001
WPD136M6C-001 TE Connectivity
ENG_DS_ANT_DS_WPD136M6C_001_1219_TE_A3.pdf
Виробник: TE Connectivity
Antennas OMNI,ANT,136,380,760 MHz
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 155/450MHZ WHIP STR 20", Packaging: Bulk, Mounting Type: Base Mount, Frequency Range: 136MHz ~ 174MHz, 380MHz ~ 520MHz, 760MHz ~ 870MHz, Applications: TETRA, Gain: 0.2dBi, 4.8dBi, 8.1dBi, Termination: NMO, Ingress Protection: IP66, Number of Bands: 3, VSWR: 2.5, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 20.000" (508.00mm), Frequency Group: VHF (f < 300MHz), UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 155MHz, 450MHz, 815MHz, Power - Max: 100 W.
Інші пропозиції WPD136M6C-001
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WPD136M6C-001 WPD136M6C-001 Виробник : TE Connectivity DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=ANT-DS-WPD136M6C-001_1219-TE&DocType=Data+Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=WPD136M6C-001 Description: RF ANT 155/450MHZ WHIP STR 20"
Packaging: Bulk
Mounting Type: Base Mount
Frequency Range: 136MHz ~ 174MHz, 380MHz ~ 520MHz, 760MHz ~ 870MHz
Applications: TETRA
Gain: 0.2dBi, 4.8dBi, 8.1dBi
Termination: NMO
Ingress Protection: IP66
Number of Bands: 3
VSWR: 2.5
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 20.000" (508.00mm)
Frequency Group: VHF (f < 300MHz), UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 155MHz, 450MHz, 815MHz
Power - Max: 100 W