WPRT20AB-4R7JB270
WPRT20AB-4R7JB270 TT ELECTRONICS / WELWYN
2710535.pdf
Виробник: TT ELECTRONICS / WELWYN
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - WPRT20AB-4R7JB270 - Widerstand, 4.7 ohm, WPRT Series, 20 W, ± 5%, Lötfahne
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 13.5mm
rohsCompliant: YES
Widerstandstechnologie: Drahtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Widerstandsmontage: Panelmontage
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 20W
Widerstandstyp: Hochleistung, flammfest
Widerstand: 4.7ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: 5%
Widerstandsanschlüsse: Lötfahne
Temperaturkoeffizient: 400ppm/C
Produktlänge: 63mm
euEccn: NLR
Produktpalette: WPRT Series
productTraceability: No
Nennspannung: -
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: 12.5mm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 48 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - WPRT20AB-4R7JB270 - Widerstand, 4.7 ohm, WPRT Series, 20 W, ± 5%, Lötfahne, tariffCode: 85332100, Produkthöhe: 13.5mm, rohsCompliant: YES, Widerstandstechnologie: Drahtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Widerstandsmontage: Panelmontage, Qualifikation: AEC-Q200, Nennleistung: 20W, Widerstandstyp: Hochleistung, flammfest, Widerstand: 4.7ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: 5%, Widerstandsanschlüsse: Lötfahne, Temperaturkoeffizient: 400ppm/C, Produktlänge: 63mm, euEccn: NLR, Produktpalette: WPRT Series, productTraceability: No, Nennspannung: -, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: 12.5mm, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 365 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
WPRT20AB-4R7JB270 WPRT20AB-4R7JB270 Виробник : TT Electronics/Welwyn WPRT.pdf Description: RES CHAS MNT 4.7 OHM 5% 20W