WPRT50AB-47RJB168
WPRT50AB-47RJB168 TT ELECTRONICS / WELWYN
2710535.pdf
Виробник: TT ELECTRONICS / WELWYN
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - WPRT50AB-47RJB168 - Widerstand, 47 ohm, WPRT Series, 50 W, ± 5%, Lötfahne
Produkthöhe: 19
Widerstandstechnologie: Drahtwiderstand
Widerstandsmontage: Panelmontage
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 50
Widerstandstyp: Hochleistung, flammfest
Widerstand: 47
Betriebstemperatur, min.: -55
Widerstandstoleranz: ± 5%
Widerstandsanschlüsse: Lötfahne
Temperaturkoeffizient: ± 350ppm/°C
Produktlänge: 90
Produktpalette: WPRT Series
Nennspannung: -
Betriebstemperatur, max.: 155
Produktbreite: 19
SVHC: No SVHC (10-Jun-2022)
на замовлення 35 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - WPRT50AB-47RJB168 - Widerstand, 47 ohm, WPRT Series, 50 W, ± 5%, Lötfahne, Produkthöhe: 19, Widerstandstechnologie: Drahtwiderstand, Widerstandsmontage: Panelmontage, Qualifikation: AEC-Q200, Nennleistung: 50, Widerstandstyp: Hochleistung, flammfest, Widerstand: 47, Betriebstemperatur, min.: -55, Widerstandstoleranz: ± 5%, Widerstandsanschlüsse: Lötfahne, Temperaturkoeffizient: ± 350ppm/°C, Produktlänge: 90, Produktpalette: WPRT Series, Nennspannung: -, Betriebstemperatur, max.: 155, Produktbreite: 19, SVHC: No SVHC (10-Jun-2022).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 504 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
WPRT50AB-47RJB168 WPRT50AB-47RJB168 Виробник : TT Electronics/Welwyn WPRT.pdf Description: RES CHAS MNT 47 OHM 5% 50W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 50W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Quick Connects, 0.250" (6.35mm)
Features: Flame Proof, Safety
Package / Case: Radial, Rectangular Case
Temperature Coefficient: ±350ppm/°C
Size / Dimension: 3.543" L x 0.748" W (90.00mm x 19.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Mounting Feature: Brackets
Coating, Housing Type: Ceramic
Height - Seated (Max): 1.299" (33.00mm)
Resistance: 47 Ohms