WR02X3163FAL
WR02X3163FAL Walsin Technology Corporation
asc_wr02x.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Res Thick Film 0201 316K Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±200ppm/°C Pad SMD T/R
на замовлення 255000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук