WR02X3303FAL
WR02X3303FAL Walsin Technology Corporation
ASC_WR02X.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Description: RES 330K OHM 1% 1/20W 0201
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±1%
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0201
Height - Seated (Max): 0.010" (0.26mm)
Resistance: 330 kOhms
на замовлення 45000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULTICOMP PRO - WR02X3303FAL - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 330 kohm, ± 1%, 50 mW, 0201 [Metrisch 0603], tariffCode: 85332100, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0201 [Metrisch 0603], Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 50mW, Widerstandstyp: Universell, isCanonical: N, Widerstand: 330kohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 1%, Temperaturkoeffizient: ± 200ppm/°C, Produktlänge: 0.6mm, euEccn: NLR, Produktpalette: WR Series, productTraceability: No, Nennspannung: 25V, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.3mm, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WR02X3303FAL WR02X3303FAL Виробник : MULTICOMP PRO 4536431.pdf Description: MULTICOMP PRO - WR02X3303FAL - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 330 kohm, ± 1%, 50 mW, 0201 [Metrisch 0603]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0201 [Metrisch 0603]
Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 50mW
Widerstandstyp: Universell
isCanonical: N
Widerstand: 330kohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 1%
Temperaturkoeffizient: ± 200ppm/°C
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Produktpalette: WR Series
productTraceability: No
Nennspannung: 25V
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 953
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 50mW
Widerstandstyp: Universell
isCanonical: Y
Widerstand: 330kohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 1%
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Produktpalette: WR Series
productTraceability: No
Nennspannung: 25V
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
Мінімальне замовлення: 953
WR02X3303FAL WR02X3303FAL Виробник : Walsin Technology Corporation ASC_WR02X.pdf Description: RES 330K OHM 1% 1/20W 0201
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0201
Resistance: 330 kOhms