WR02X333 JAL
WR02X333 JAL Walsin Technology Corporation
ASC_WR02X.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Description: RES 33K OHM 5% 1/20W 0201
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0201
Height - Seated (Max): 0.010" (0.26mm)
Part Status: Active
Resistance: 33 kOhms
на замовлення 15000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 33K OHM 5% 1/20W 0201, Power (Watts): 0.05W, 1/20W, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0201, Height - Seated (Max): 0.010" (0.26mm), Part Status: Active, Resistance: 33 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WR02X333 JAL WR02X333 JAL Виробник : Walsin Technology Corporation ASC_WR02X.pdf Description: RES 33K OHM 5% 1/20W 0201
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0201
Part Status: Active
Resistance: 33 kOhms