WR02X4701FTL
WR02X4701FTL MULTICOMP PRO
4536431.pdf
Виробник: MULTICOMP PRO
Description: MULTICOMP PRO - WR02X4701FTL - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 4.7 kohm, ± 1%, 50 mW, 0201 [Metrisch 0603]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0201 [Metrisch 0603]
Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 50mW
Widerstandstyp: Universell
isCanonical: Y
Widerstand: 4.7kohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 1%
Temperaturkoeffizient: ± 200ppm/°C
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Produktpalette: MP WR Series
productTraceability: No
Nennspannung: 25V
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 68168 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 893
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULTICOMP PRO - WR02X4701FTL - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 4.7 kohm, ± 1%, 50 mW, 0201 [Metrisch 0603], tariffCode: 85332100, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0201 [Metrisch 0603], Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 50mW, Widerstandstyp: Universell, isCanonical: Y, Widerstand: 4.7kohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 1%, Temperaturkoeffizient: ± 200ppm/°C, Produktlänge: 0.6mm, euEccn: NLR, Produktpalette: MP WR Series, productTraceability: No, Nennspannung: 25V, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.3mm, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WR02X4701FTL WR02X4701FTL Виробник : MULTICOMP PRO 4536431.pdf Description: MULTICOMP PRO - WR02X4701FTL - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 4.7 kohm, ± 1%, 50 mW, 0201 [Metrisch 0603]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 50mW
Widerstandstyp: Universell
isCanonical: N
Widerstand: 4.7kohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 1%
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Produktpalette: MP WR Series
productTraceability: No
Nennspannung: 25V
Produktbreite: 0.3mm