WR02X5103FAL
WR02X5103FAL Walsin Technology Corporation
asc_wr02x.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Res Thick Film 0201 510K Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±200ppm/°C Pad SMD T/R
на замовлення 240000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук