WR02X51R0FAL
WR02X51R0FAL MULTICOMP PRO
WATC-S-A0003128774-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: MULTICOMP PRO
Description: MULTICOMP PRO - WR02X51R0FAL - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 51 ohm, ± 1%, 50 mW, 0201 [Metrisch 0603]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0201 [Metrisch 0603]
Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 50mW
Widerstandstyp: Universell
Widerstand: 51ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: 1%
Temperaturkoeffizient: 300ppm/C
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Produktpalette: WR Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 25V
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 15000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULTICOMP PRO - WR02X51R0FAL - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 51 ohm, ± 1%, 50 mW, 0201 [Metrisch 0603], tariffCode: 85332100, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0201 [Metrisch 0603], Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 50mW, Widerstandstyp: Universell, Widerstand: 51ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: 1%, Temperaturkoeffizient: 300ppm/C, Produktlänge: 0.6mm, euEccn: NLR, Produktpalette: WR Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 25V, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.3mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Інші пропозиції WR02X51R0FAL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WR02X51R0FAL WR02X51R0FAL Виробник : MULTICOMP PRO Description: MULTICOMP PRO - WR02X51R0FAL - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 51 ohm, ± 1%, 50 mW, 0201 [Metrisch 0603]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 50mW
Widerstandstyp: Universell
Widerstand: 51ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 1%
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Produktpalette: WR Series
productTraceability: No
Nennspannung: 25V
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 5 шт:
WR02X51R0FAL WR02X51R0FAL Виробник : MULTICOMP PRO WATC-S-A0003128774-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: MULTICOMP PRO - WR02X51R0FAL - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 51 ohm, ± 1%, 50 mW, 0201 [Metrisch 0603]
Nennleistung: 50mW
Widerstand: 51ohm
Widerstandstoleranz: 1%
Produktlänge: 0.6mm
productTraceability: No
Nennspannung: 25V
Produktbreite: 0.3mm