WR20X513 JTL
WR20X513 JTL Walsin Technology Corporation
asc_wr18-20-25x.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Res Thick Film 2010 51K Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R
на замовлення 2001 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 51K OHM 5% 3/4W 2010, Power (Watts): 0.75W, 3/4W, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2010 (5025 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2010, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), Resistance: 51 kOhms.
Інші пропозиції WR20X513 JTL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WR20X513 JTL WR20X513 JTL Виробник : Walsin Technology Corporation ASC_WR20-25X_J_AUTO.pdf Description: RES 51K OHM 5% 3/4W 2010
Power (Watts): 0.75W, 3/4W
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2010 (5025 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2010
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Resistance: 51 kOhms