WR404140A2209G4100 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
wkxwrx.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: WR4 22R 2% A1
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±2%
Features: Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.154" Dia x 0.394" L (3.90mm x 10.00mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 22 Ohms
на замовлення 961 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WR4 22R 2% A1, Power (Watts): 2W, Tolerance: ±2%, Features: Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.154" Dia x 0.394" L (3.90mm x 10.00mm), Composition: Metal Oxide Film, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 22 Ohms.
Інші пропозиції WR404140A2209G4100
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Axial
Composition: Metal Oxide Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 22 Ohms