Продукція > VISHAY > WR404140A6802J4100
WR404140A6802J4100
WR404140A6802J4100 Vishay
id-5881973-wkxwrx.pdf
Виробник: Vishay
Res Metal Oxide 68K Ohm 5% 2W ±200ppm/°C Conformal Coated AXL Automotive AEC-Q200 Ammo
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WR404140A6802J4100 Виробник : Vishay Metal Oxide Resistors WR4 68K 5% A1