WR483265-13F5-G
WR483265-13F5-G TDK Corporation
WR483265-13F5-G_Spec.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: RX 1 COIL, 1 LYR 10.1UH
Packaging: Tray
Inductance: 10.1µH
Size / Dimension: 1.90" L x 1.27" W x 0.05" H (48.2mm x 32.2mm x 1.3mm)
Function: Receiver
Type: 1 Coil, 1 Layer
DC Resistance (DCR): 270mOhm
Part Status: Active
на замовлення 39 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RX 1 COIL, 1 LYR 10.1UH, Packaging: Tray, Inductance: 10.1µH, Size / Dimension: 1.90" L x 1.27" W x 0.05" H (48.2mm x 32.2mm x 1.3mm), Function: Receiver, Type: 1 Coil, 1 Layer, DC Resistance (DCR): 270mOhm, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WR483265-13F5-G WR483265-13F5-G Виробник : TDK tdk_WR483265-13F5-G.pdf Wireless Charging Coils Rx Wireless Charging Coil 10.1uH 0.27ohm