WR506170A1801J5100
WR506170A1801J5100 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
wkxwrx.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: WR5 1K8 5% A1
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±5%
Features: Pulse Withstanding
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.236" Dia x 0.650" L (6.00mm x 16.50mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 1.8 kOhms
на замовлення 988 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WR5 1K8 5% A1, Power (Watts): 3W, Tolerance: ±5%, Features: Pulse Withstanding, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.236" Dia x 0.650" L (6.00mm x 16.50mm), Composition: Metal Oxide Film, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 1.8 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WR506170A1801J5100 WR506170A1801J5100 Виробник : Vishay / Draloric wkxwrx.pdf Metal Oxide Resistors 2watt 1.8Kohms 5%
на замовлення 354 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±5%
Features: Pulse Withstanding
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Axial
Composition: Metal Oxide Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 1.8 kOhms