Продукція > VISHAY > WR506170A3602J5100
WR506170A3602J5100 VISHAY
65.pdf
Виробник: VISHAY
Category: THT Resistors
Description: Resistor: thick film; THT; 36kΩ; 3W; ±5%; Ø6x16.5mm; -55÷200°C
Mounting: THT
Operating temperature: -55...200°C
Tolerance: ±5%
Diameter: 6mm
Body dimensions: Ø6x16.5mm
Height: 16.5mm
Power: 3W
Resistance: 36kΩ
Temperature coefficient: 200ppm/°C
Max. operating voltage: 750V
Quantity in set/package: 1000pcs.
Type of resistor: thick film
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: thick film; THT; 36kΩ; 3W; ±5%; Ø6x16.5mm; -55÷200°C, Mounting: THT, Operating temperature: -55...200°C, Tolerance: ±5%, Diameter: 6mm, Body dimensions: Ø6x16.5mm, Height: 16.5mm, Power: 3W, Resistance: 36kΩ, Temperature coefficient: 200ppm/°C, Max. operating voltage: 750V, Quantity in set/package: 1000pcs., Type of resistor: thick film.