Продукція > VISHAY / DRALORIC > WR506170A6802J5100
WR506170A6802J5100
WR506170A6802J5100 Vishay / Draloric
Виробник: Vishay / Draloric
Metal Oxide Resistors WR5 68K 5% A1
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: metal oxide; THT; 68kΩ; 3W; ±5%; 750V; Ø6x16.5mm; 1000pcs., Mounting: THT, Operating temperature: -55...200°C, Tolerance: ±5%, Body dimensions: Ø6x16.5mm, Operating voltage: 750V, Power: 3W, Resistance: 68kΩ, Temperature coefficient: 200ppm/°C, Quantity in set/package: 1000pcs., Type of resistor: metal oxide.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WR506170A6802J5100 Виробник : Vishay / Draloric Metal Oxide Resistors WR5 68K 5% A1
товару немає в наявності
WR506170A6802J5100 Виробник : VISHAY 65.pdf Category: THT Resistors
Description: Resistor: metal oxide; THT; 68kΩ; 3W; ±5%; 750V; Ø6x16.5mm; 1000pcs.
Mounting: THT
Operating temperature: -55...200°C
Tolerance: ±5%
Body dimensions: Ø6x16.5mm
Operating voltage: 750V
Power: 3W
Resistance: 68kΩ
Temperature coefficient: 200ppm/°C