Продукція > TDK > WR555540-16K2-FS2
WR555540-16K2-FS2
WR555540-16K2-FS2 TDK
tdk_WR555540-16K2-FS2.pdf
Виробник: TDK
Wireless Charging Coils Rx Wireless Charging Coil 15.8uH 0.10ohm
на замовлення 223 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RX 1 COIL 2 LYR 15.8UH, Packaging: Tray, Inductance: 15.8µH, Size / Dimension: 2.13" L x 2.13" W x 0.09" H (54.0mm x 54.0mm x 2.4mm), Function: Receiver, Type: 1 Coil, 2 Layer, DC Resistance (DCR): 100mOhm, Q @ Freq: 98 @ 100kHz, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WR555540-16K2-FS2 WR555540-16K2-FS2 Виробник : TDK WR555540-16K2-FS2_Spec.pdf Description: RX 1 COIL 2 LYR 15.8UH
Packaging: Tray
Inductance: 15.8µH
Size / Dimension: 2.13" L x 2.13" W x 0.09" H (54.0mm x 54.0mm x 2.4mm)
Function: Receiver
Type: 1 Coil, 2 Layer
DC Resistance (DCR): 100mOhm
Q @ Freq: 98 @ 100kHz