WRG15F-330AB
WRG15F-330AB Fairway Electronics
pgurl_wrg15-xxxab-fairwayelectronicltd.pdf
Виробник: Fairway Electronics
Plug-In Adapter Single-OUT 18.6V to 33V 0.35A 11.5W
на замовлення 80 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 31
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WRG15F-330AB WRG15F-330AB Виробник : Fairway Electronics pgurl_wrg15-xxxab-fairwayelectronicltd.pdf Plug-In Adapter Single-OUT 18.6V to 33V 0.35A 11.5W