WRM0204C-18KFI
WRM0204C-18KFI TT ELECTRONICS / WELWYN
2710714.pdf
Виробник: TT ELECTRONICS / WELWYN
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - WRM0204C-18KFI - MELF-Widerstand, Oberflächenmontage, 18 kohm, WRM 0204, 200 V, Metallschichtwiderstand, 250 mW
tariffCode: 85339000
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 5068 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - WRM0204C-18KFI - MELF-Widerstand, Oberflächenmontage, 18 kohm, WRM Series, 200 V, Metallschichtwiderstand, 250 mW, tariffCode: 85339000, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: MiniMELF 0204, Widerstandstechnologie: Metallschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 250mW, Widerstand: 18kohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: 1%, Temperaturkoeffizient: 50ppm/C, euEccn: NLR, Produktpalette: WRM Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 200V, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WRM0204C-18KFI WRM0204C-18KFI Виробник : TT ELECTRONICS / WELWYN 2710714.pdf Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - WRM0204C-18KFI - MELF-Widerstand, Oberflächenmontage, 18 kohm, WRM Series, 200 V, Metallschichtwiderstand, 250 mW
tariffCode: 85339000
Qualifikation: -
Nennleistung: 250mW
Widerstand: 18kohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: 1%
Temperaturkoeffizient: 50ppm/C
Nennspannung: 200V
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 58
WRM0204C-18KFI WRM0204C-18KFI Виробник : Welwyn Components / TT Electronics WRM-1152831.pdf MELF Resistors 18K ohm 1% 50ppm AEC-Q200