WRM0204C-1K8FI
WRM0204C-1K8FI TT ELECTRONICS / WELWYN
Виробник: TT ELECTRONICS / WELWYN
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - WRM0204C-1K8FI - MELF-Widerstand, Oberflächenmontage, 1.8 kohm, WRM Series, 200 V, Metallschichtwiderstand, 250 mW
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: MiniMELF 0204
Widerstandstechnologie: Metallschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 250mW
Widerstand: 1.8kohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 1%
Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C
euEccn: NLR
Produktpalette: WRM Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 200V
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 4330 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - WRM0204C-1K8FI - MELF-Widerstand, Oberflächenmontage, 1.8 kohm, WRM Series, 200 V, Metallschichtwiderstand, 250 mW, tariffCode: 85332100, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: MiniMELF 0204, Widerstandstechnologie: Metallschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 250mW, isCanonical: Y, Widerstand: 1.8kohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 1%, Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C, euEccn: NLR, Produktpalette: WRM Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 200V, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WRM0204C-1K8FI WRM0204C-1K8FI Виробник : TT ELECTRONICS / WELWYN Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - WRM0204C-1K8FI - MELF-Widerstand, Oberflächenmontage, 1.8 kohm, WRM Series, 200 V, Metallschichtwiderstand, 250 mW
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 250mW
isCanonical: Y
Widerstand: 1.8kohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 1%
euEccn: NLR
Produktpalette: WRM Series
Nennspannung: 200V