WRM0204C-390RFI
WRM0204C-390RFI TT ELECTRONICS / WELWYN
2710714.pdf
Виробник: TT ELECTRONICS / WELWYN
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - WRM0204C-390RFI - MELF-Widerstand, Oberflächenmontage, 390 ohm, WRM Series, 200 V, Metallschichtwiderstand, 250 mW
tariffCode: 85339000
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: MiniMELF 0204
Qualifikation: -
Nennleistung: 250mW
isCanonical: Y
Widerstand: 390ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 1%
Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C
euEccn: NLR
Produktpalette: WRM Series
productTraceability: No
Nennspannung: 200V
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 9170 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 48
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - WRM0204C-390RFI - MELF-Widerstand, Oberflächenmontage, 390 ohm, WRM Series, 200 V, Metallschichtwiderstand, 250 mW, tariffCode: 85339000, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: MiniMELF 0204, Widerstandstechnologie: Metallschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 250mW, isCanonical: Y, Widerstand: 390ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 1%, Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C, euEccn: NLR, Produktpalette: WRM Series, productTraceability: No, Nennspannung: 200V, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WRM0204C-390RFI WRM0204C-390RFI Виробник : TT ELECTRONICS / WELWYN 2710714.pdf Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - WRM0204C-390RFI - MELF-Widerstand, Oberflächenmontage, 390 ohm, WRM Series, 200 V, Metallschichtwiderstand, 250 mW
tariffCode: 85339000
rohsCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 250mW
Widerstand: 390ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: 1%
Temperaturkoeffizient: 50ppm/C
euEccn: NLR
Produktpalette: WRM Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 200V