WRM0204C-47KFI
WRM0204C-47KFI TT ELECTRONICS / WELWYN
2710714.pdf
Виробник: TT ELECTRONICS / WELWYN
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - WRM0204C-47KFI - MELF-Widerstand, Oberflächenmontage, 47 kohm, WRM 0204, 200 V, Metallschichtwiderstand, 250 mW
tariffCode: 85332100
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 5500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - WRM0204C-47KFI - MELF-Widerstand, Oberflächenmontage, 47 kohm, WRM 0204, 200 V, Metallschichtwiderstand, 250 mW, tariffCode: 85332100, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: MELF 0204 [Metrisch 3715], Widerstandstechnologie: Metallschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 250, Widerstand: 47, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55, Widerstandstoleranz: ± 1%, Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C, euEccn: NLR, Produktpalette: WRM 0204, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WRM0204C-47KFI WRM0204C-47KFI Виробник : TT ELECTRONICS / WELWYN 2710714.pdf Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - WRM0204C-47KFI - MELF-Widerstand, Oberflächenmontage, 47 kohm, WRM 0204, 200 V, Metallschichtwiderstand, 250 mW
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: MELF 0204 [Metrisch 3715]
Qualifikation: -
Nennleistung: 250
Widerstand: 47
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55
Widerstandstoleranz: ± 1%
Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C