WRM0204C-560KFI
WRM0204C-560KFI TT ELECTRONICS / WELWYN
2710714.pdf
Виробник: TT ELECTRONICS / WELWYN
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - WRM0204C-560KFI - MELF-Widerstand, Oberflächenmontage, 560 kohm, WRM 0204, 200 V, Metallschichtwiderstand, 250 mW
tariffCode: 85339000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: true
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - WRM0204C-560KFI - MELF-Widerstand, Oberflächenmontage, 560 kohm, WRM 0204, 200 V, Metallschichtwiderstand, 250 mW, tariffCode: 85339000, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: MELF 0204 [Metrisch 3715], Widerstandstechnologie: Metallschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 250, Widerstand: 560, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55, Widerstandstoleranz: ± 1%, Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C, euEccn: NLR, Produktpalette: WRM 0204, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 125, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WRM0204C-560KFI WRM0204C-560KFI Виробник : TT ELECTRONICS / WELWYN 2710714.pdf Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - WRM0204C-560KFI - MELF-Widerstand, Oberflächenmontage, 560 kohm, WRM 0204, 200 V, Metallschichtwiderstand, 250 mW
tariffCode: 85339000
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: MELF 0204 [Metrisch 3715]
Qualifikation: -
Nennleistung: 250
Widerstand: 560
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55
Widerstandstoleranz: ± 1%
Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C