WRM0204C-8K2FI
WRM0204C-8K2FI TT ELECTRONICS / WELWYN
2710714.pdf
Виробник: TT ELECTRONICS / WELWYN
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - WRM0204C-8K2FI - MELF-Widerstand, Oberflächenmontage, 8.2 kohm, WRM 0204, 200 V, Metallschichtwiderstand, 250 mW
tariffCode: 85339000
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: MiniMELF 0204
Qualifikation: -
Nennleistung: 250mW
Widerstand: 8.2kohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 1%
Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C
euEccn: NLR
Produktpalette: WRM 0204
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 200V
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
на замовлення 442 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 63
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - WRM0204C-8K2FI - MELF-Widerstand, Oberflächenmontage, 8.2 kohm, WRM 0204, 200 V, Metallschichtwiderstand, 250 mW, tariffCode: 85339000, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: MiniMELF 0204, Widerstandstechnologie: Metallschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 250mW, Widerstand: 8.2kohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 1%, Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C, euEccn: NLR, Produktpalette: WRM 0204, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 200V, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (14-Jun-2023).
Інші пропозиції WRM0204C-8K2FI
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WRM0204C-8K2FI WRM0204C-8K2FI Виробник : TT Electronics/Welwyn WRM.PDF Description: RES SMD 8.2K OHM 1% 1/4W 0204
на замовлення 1645 шт:
товару немає в наявності
WRM0204C-8K2FI WRM0204C-8K2FI Виробник : Welwyn Components / TT Electronics WRM-1152831.pdf MELF Resistors 8.2K ohm 1% 50ppm AEC-Q200