WRM0204HPD-100RBT3
WRM0204HPD-100RBT3 TT ELECTRONICS / WELWYN
3361025.pdf
Виробник: TT ELECTRONICS / WELWYN
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - WRM0204HPD-100RBT3 - MELF-Widerstand, Oberflächenmontage, 100 ohm, WRM-HP Series, 200 V, Metallschichtwiderstand
tariffCode: 85332900
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: MiniMELF 0204
Widerstandstechnologie: Metallschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 400mW
Widerstand: 100ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 0.1%
Temperaturkoeffizient: ± 25ppm/°C
euEccn: NLR
Produktpalette: WRM-HP Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 200V
Betriebstemperatur, max.: 155°C
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 8710 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - WRM0204HPD-100RBT3 - MELF-Widerstand, Oberflächenmontage, 100 ohm, WRM-HP Series, 200 V, Metallschichtwiderstand, tariffCode: 85332900, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: MiniMELF 0204, Widerstandstechnologie: Metallschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q200, Nennleistung: 400mW, Widerstand: 100ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 0.1%, Temperaturkoeffizient: ± 25ppm/°C, euEccn: NLR, Produktpalette: WRM-HP Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 200V, Betriebstemperatur, max.: 155°C, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WRM0204HPD-100RBT3 WRM0204HPD-100RBT3 Виробник : TT ELECTRONICS / WELWYN 3361025.pdf Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - WRM0204HPD-100RBT3 - MELF-Widerstand, Oberflächenmontage, 100 ohm, WRM-HP Series, 200 V, Metallschichtwiderstand
tariffCode: 85332900
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 400mW
Widerstand: 100ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 0.1%
euEccn: NLR
Produktpalette: WRM-HP Series
Nennspannung: 200V