WRM0207C-15RFI
WRM0207C-15RFI Welwyn (TT electronics)
wrm.pdf
Виробник: Welwyn (TT electronics)
Res Metal Film 0207(2309) 15 Ohm 1% 0.4W ±50ppm/°C Melf Pad SMD T/R
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WRM0207C-15RFI WRM0207C-15RFI Виробник : Welwyn (TT electronics) wrm.pdf Res Metal Film 0207(2309) 15 Ohm 1% 0.4W ±50ppm/°C Melf Pad SMD T/R