WRM0207C-220RFI
WRM0207C-220RFI TT ELECTRONICS / WELWYN
2710714.pdf
Виробник: TT ELECTRONICS / WELWYN
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - WRM0207C-220RFI - MELF-Widerstand, Oberflächenmontage, 220 ohm, WRM Series, 250 V, Metallschichtwiderstand, 400 mW
tariffCode: 85339000
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: MELF 0207
Widerstandstechnologie: Metallschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 400mW
isCanonical: N
Widerstand: 220ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 1%
Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C
euEccn: NLR
Produktpalette: WRM Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 250V
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 1577 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - WRM0207C-220RFI - MELF-Widerstand, Oberflächenmontage, 220 ohm, WRM Series, 250 V, Metallschichtwiderstand, 400 mW, tariffCode: 85339000, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: MELF 0207, Widerstandstechnologie: Metallschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 400mW, isCanonical: N, Widerstand: 220ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 1%, Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C, euEccn: NLR, Produktpalette: WRM Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 250V, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WRM0207C-220RFI WRM0207C-220RFI Виробник : TT ELECTRONICS / WELWYN 2710714.pdf Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - WRM0207C-220RFI - MELF-Widerstand, Oberflächenmontage, 220 ohm, WRM Series, 250 V, Metallschichtwiderstand, 400 mW
tariffCode: 85339000
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 400mW
isCanonical: Y
Widerstand: 220ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 1%
euEccn: NLR
Produktpalette: WRM Series
Nennspannung: 250V
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 35
WRM0207C-220RFI WRM0207C-220RFI Виробник : Welwyn Components / TT Electronics WRM-1152831.pdf MELF Resistors 220 ohm 1% 50ppm AEC-Q200