WRM0207C-560RFI
WRM0207C-560RFI TT Electronics/Welwyn
WRM.pdf
Виробник: TT Electronics/Welwyn
Description: RES SMD 560 OHM 1% 0.4W 0207
Power (Watts): 0.4W, 2/5W
Tolerance: ±1%
Features: Pulse Withstanding
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: MELF, 0207
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.094" Dia x 0.240" L (2.40mm x 6.10mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0207
Part Status: Discontinued at Digi-Key
Resistance: 560 Ohms
на замовлення 3 шт:
Написати відгук
Description: RES SMD 560 OHM 1% 0.4W 0207, Power (Watts): 0.4W, 2/5W, Tolerance: ±1%, Features: Pulse Withstanding, Packaging: Cut Tape (CT), Package / Case: MELF, 0207, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.094" Dia x 0.240" L (2.40mm x 6.10mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0207, Part Status: Discontinued at Digi-Key, Resistance: 560 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WRM0207C-560RFI WRM0207C-560RFI Виробник : TT Electronics/Welwyn WRM.pdf Description: RES SMD 560 OHM 1% 0.4W 0207
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.4W, 2/5W
Tolerance: ±1%
Features: Pulse Withstanding
Package / Case: MELF, 0207
Composition: Metal Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0207
Resistance: 560 Ohms