Продукція > VISHAY DALE > WSC00021R000FEA
WSC00021R000FEA
WSC00021R000FEA Vishay Dale
wscwsn.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 1 OHM 1% 2W 4527
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200
Package / Case: 4527 J-Lead
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.455" L x 0.275" W (11.56mm x 6.98mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 275°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 4527
Height - Seated (Max): 0.177" (4.49mm)
Resistance: 1 Ohms
на замовлення 1200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 1 OHM 1% 2W 4527, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 2W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Package / Case: 4527 J-Lead, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.455" L x 0.275" W (11.56mm x 6.98mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 275°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 4527, Height - Seated (Max): 0.177" (4.49mm), Resistance: 1 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WSC00021R000FEA WSC00021R000FEA Виробник : Vishay / Dale wscwsn.pdf Wirewound Resistors - SMD 2W 1ohm 1%
на замовлення 816 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
WSC00021R000FEA WSC00021R000FEA Виробник : Vishay Dale wscwsn.pdf Description: RES 1 OHM 1% 2W 4527
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200
Package / Case: 4527 J-Lead
Composition: Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 4527
Resistance: 1 Ohms