Продукція > VISHAY > WSC000249R90FEA
WSC000249R90FEA
WSC000249R90FEA Vishay
id-10974277-wscwsn.pdf
Виробник: Vishay
Res Wirewound 4527 49.9 Ohm 1% 2W ±20ppm/°C J-Lead SMD T/R Automotive AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WSC000249R90FEA WSC000249R90FEA Виробник : Vishay id-10974277-wscwsn.pdf Res Wirewound 4527 49.9 Ohm 1% 2W ±20ppm/°C J-Lead SMD T/R Automotive AEC-Q200
товару немає в наявності
WSC000249R90FEA WSC000249R90FEA Виробник : Vishay / Dale Wirewound Resistors - SMD 49.9 OHM 1% 2W 20PPM