Продукція > VISHAY > WSC0002620R0JTA
WSC0002620R0JTA
WSC0002620R0JTA Vishay
wscwsn.pdf
Виробник: Vishay
Res Wirewound 4527 620 Ohm 5% 2W ±20ppm/°C J-Lead SMD T/R Automotive AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук