Продукція > VISHAY > WSC0002R4700FTA
WSC0002R4700FTA
WSC0002R4700FTA Vishay
id-10974277-wscwsn.pdf
Виробник: Vishay
Res Wirewound 4527 0.47 Ohm 1% 2W ±90ppm/°C J-Lead SMD T/R Automotive AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук