Продукція > VISHAY DALE > WSC251515R00FEB
WSC251515R00FEB
WSC251515R00FEB Vishay Dale
wscwsn.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 15 OHM 1% 1W 2515
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Package / Case: 2515 J-Lead
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.250" L x 0.150" W (6.35mm x 3.81mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 275°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2515
Height - Seated (Max): 0.125" (3.17mm)
Part Status: Active
Resistance: 15 Ohms
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: RES 15 OHM 1% 1W 2515, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding, Package / Case: 2515 J-Lead, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.250" L x 0.150" W (6.35mm x 3.81mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 275°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2515, Height - Seated (Max): 0.125" (3.17mm), Part Status: Active, Resistance: 15 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WSC251515R00FEB WSC251515R00FEB Виробник : Vishay Dale wscwsn.pdf Description: RES 15 OHM 1% 1W 2515
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Package / Case: 2515 J-Lead
Composition: Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2515
Part Status: Active
Resistance: 15 Ohms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
WSC251515R00FEB WSC251515R00FEB Виробник : Vishay / Dale wscwsn.pdf Wirewound Resistors - SMD 1watt 15ohms 1%