Продукція > VISHAY > WSC25151K200FEA
WSC25151K200FEA
WSC25151K200FEA Vishay
id-10974277-wscwsn.pdf
Виробник: Vishay
Res Wirewound 2515 1.2K Ohm 1% 1W ±20ppm/°C J-Lead SMD T/R Automotive AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук