WSH2818R0330FEA
WSH2818R0330FEA
wsh2818.pdf
Код товару: 47400
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Резисторні збірки > Резисторні збірки SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WSH2818R0330FEA WSH2818R0330FEA Виробник : Vishay Dale wsh2818.pdf Description: RES 0.033 OHM 1% 5W 2818
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Package / Case: Nonstandard
Temperature Coefficient: ±75ppm/°C
Size / Dimension: 0.280" L x 0.181" W (7.10mm x 4.60mm)
Composition: Metal Element
Operating Temperature: -65°C ~ 170°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2818
Height - Seated (Max): 0.055" (1.39mm)
Resistance: 33 mOhms
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±1%
Package / Case: Nonstandard
Composition: Metal Element
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2818
Resistance: 33 mOhms