Продукція > VISHAY DALE > WSH2818R1000FEA
WSH2818R1000FEA
WSH2818R1000FEA Vishay Dale
wsh2818.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 0.1 OHM 1% 5W 2818
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Package / Case: Nonstandard
Temperature Coefficient: ±75ppm/°C
Size / Dimension: 0.280" L x 0.181" W (7.10mm x 4.60mm)
Composition: Metal Element
Operating Temperature: -65°C ~ 170°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2818
Height - Seated (Max): 0.055" (1.39mm)
Resistance: 100 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.1 OHM 1% 5W 2818, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 5W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Package / Case: Nonstandard, Temperature Coefficient: ±75ppm/°C, Size / Dimension: 0.280" L x 0.181" W (7.10mm x 4.60mm), Composition: Metal Element, Operating Temperature: -65°C ~ 170°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2818, Height - Seated (Max): 0.055" (1.39mm), Resistance: 100 mOhms.