Продукція > VISHAY > WSHM28181L000FEA
WSHM28181L000FEA
WSHM28181L000FEA Vishay
wshm2818.pdf
Виробник: Vishay
Res Metal Strip 2818 0.001 Ohm 1% 7W ±250ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
на замовлення 3500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.001 OHM 1% 7W 2818, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 7W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Package / Case: Nonstandard, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.280" L x 0.181" W (7.10mm x 4.60mm), Composition: Metal Element, Operating Temperature: -65°C ~ 170°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2818, Height - Seated (Max): 0.069" (1.75mm), Part Status: Active, Resistance: 1 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WSHM28181L000FEA WSHM28181L000FEA Виробник : Vishay wshm2818.pdf Res Metal Strip 2818 0.001 Ohm 1% 7W ±250ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Кількість Ціна
WSHM28181L000FEA WSHM28181L000FEA Виробник : Vishay Dale wshm2818.pdf Description: RES 0.001 OHM 1% 7W 2818
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 7W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Package / Case: Nonstandard
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.280" L x 0.181" W (7.10mm x 4.60mm)
Composition: Metal Element
Operating Temperature: -65°C ~ 170°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2818
Height - Seated (Max): 0.069" (1.75mm)
Part Status: Active
Resistance: 1 mOhms
Мінімальне замовлення: 225
Мінімальне замовлення: 3
Мінімальне замовлення: 6
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 7W
Tolerance: ±1%
Package / Case: Nonstandard
Composition: Metal Element
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2818
Part Status: Active
Resistance: 1 mOhms