Продукція > VISHAY DALE > WSHM28182L000FEA
WSHM28182L000FEA
WSHM28182L000FEA Vishay Dale
wshm2818.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 0.002 OHM 1% 7W 2818
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 7W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Package / Case: Nonstandard
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.280" L x 0.181" W (7.10mm x 4.60mm)
Composition: Metal Element
Operating Temperature: -65°C ~ 170°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2818
Height - Seated (Max): 0.069" (1.75mm)
Part Status: Active
Resistance: 2 MOhms
на замовлення 3500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: VISHAY - WSHM28182L000FEA - RES, 0R002, 7W, 2818, METAL STRIP, tariffCode: 85332100, Produkthöhe: 1.5mm, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2818 [7146 Metric], Widerstandstechnologie: Metal Strip, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q200, Nennleistung: 7W, Widerstand: 0.002ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -65°C, Widerstandstoleranz: ± 1%, Temperaturkoeffizient: ± 200ppm/°C, Produktlänge: 7.1mm, euEccn: NLR, Produktpalette: WSHM2818 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 170°C, Produktbreite: 4.6mm, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WSHM28182L000FEA WSHM28182L000FEA Виробник : Vishay wshm2818.pdf Res Metal Strip 2818 0.002 Ohm 1% 7W ±200ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 114
Мінімальне замовлення: 3
WSHM28182L000FEA WSHM28182L000FEA Виробник : Vishay Dale wshm2818.pdf Description: RES 0.002 OHM 1% 7W 2818
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 7W
Tolerance: ±1%
Package / Case: Nonstandard
Composition: Metal Element
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2818
Part Status: Active
Resistance: 2 MOhms
Мінімальне замовлення: 2
WSHM28182L000FEA WSHM28182L000FEA Виробник : VISHAY 3168157.pdf Description: VISHAY - WSHM28182L000FEA - RES, 0R002, 7W, 2818, METAL STRIP
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 1.5mm
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2818 [7146 Metric]
Widerstandstechnologie: Metal Strip
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 7W
Widerstand: 0.002ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -65°C
Widerstandstoleranz: ± 1%
Temperaturkoeffizient: ± 200ppm/°C
Produktlänge: 7.1mm
euEccn: NLR
Produktpalette: WSHM2818 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 170°C
Produktbreite: 4.6mm
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 525 шт:
Мінімальне замовлення: 4
товару немає в наявності