Продукція > VISHAY DALE > WSHM28183L000FEA
WSHM28183L000FEA
WSHM28183L000FEA Vishay Dale
wshm2818.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 0.003 OHM 1% 7W 2818
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 7W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Package / Case: Nonstandard
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.280" L x 0.181" W (7.10mm x 4.60mm)
Composition: Metal Element
Operating Temperature: -65°C ~ 170°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2818
Height - Seated (Max): 0.069" (1.75mm)
Part Status: Active
Resistance: 3 mOhms
на замовлення 3500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: RES 0.003 OHM 1% 7W 2818, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 7W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Package / Case: Nonstandard, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.280" L x 0.181" W (7.10mm x 4.60mm), Composition: Metal Element, Operating Temperature: -65°C ~ 170°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2818, Height - Seated (Max): 0.069" (1.75mm), Part Status: Active, Resistance: 3 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WSHM28183L000FEA WSHM28183L000FEA Виробник : Vishay wshm2818.pdf Res Metal Strip 2818 0.003 Ohm 1% 7W ±200ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 159
на замовлення 547 шт:
Мінімальне замовлення: 147
на замовлення 547 шт:
Мінімальне замовлення: 8
Мінімальне замовлення: 3
WSHM28183L000FEA WSHM28183L000FEA Виробник : Vishay Dale wshm2818.pdf Description: RES 0.003 OHM 1% 7W 2818
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 7W
Tolerance: ±1%
Package / Case: Nonstandard
Composition: Metal Element
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2818
Part Status: Active
Resistance: 3 mOhms
Мінімальне замовлення: 3